fbpx

Opinie o nas

Dodaj opinięPrześlij

Opinie o nas

Waldemar Duda

Montaż pompy ciepła Samsung i całego osprzętu odbył się w połowie grudnia 2023. Do tej pory wszystko działa bez problemu. Instalatorzy bardzo fajna ekipa, a Pan Michał codziennie doglądał realizacji. Szczerze polecam firmę Neoklima za solidne i szybkie wykonanie.

Maciej Siudak

Firma godna polecenia pełen profesjonalizm miła i rzetelna obsługa

Piotr

Pompę ciepła Panasonic T- CAP 9kW Super Cichy typu Split sprzedała mi i zainstalowała firma Neoklima. Na wybór firmy złożyło się wiele czynników, które w normalnych warunkach można by pominąć. Pompę ciepła kupowałem i instalowałem w ubiegłym roku, a w związku z szalonymi cenami energii i wielkim zainteresowaniem pompami dostępność i wybór tych urządzeń był znacznie ograniczony. Reasumując po roku używania pompy zainstalowanej przez Neoklimę jestem bardzo zadowolony. Moja pompa współpracuje z fotowoltaiką i koszt ogrzewania był w zasadzie zerowy. Dotychczas ogrzewalna kotłem węglowym na ekogroszek. Pompa została dobrana, jak mi się wydaje, optymalnie. Obsługa jest intuicyjna i nie miałem dotąd żadnych problemów. Polecam!

Lidia i Wojciech Kałat

Zadowolenie z wyboru Neoklimy spośród mnóstwa firm oferujących w ostatnim czasie montaż pomp ciepła jest tak duże, że czujemy potrzebę wyrażenia swojej opinii na ten temat. Kompleksowa obsługa i doradztwo począwszy od wyboru optymalnego do pracy pompy miejsca - co w przypadku pozostałych firm z którymi rozważaliśmy możliwość współpracy była całkowicie ignorowana- aż montaż pompy Panasonic na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm ujawniał się na każdym etapie współpracy. Od podpisania umowy za pośrednictwem Pana Kamila Dziury, który był do naszej dyspozycji przez cały czas dając poczucie bezpieczeństwa i słuszności co do podjętej decyzji, aż po montaż dokonany przez Pana Pawła Gancarczyka wraz z jego młodym współpracownikiem również Pawłem świadczy o gruntownej wiedzy na temat działania pomp ciepła oraz dużym doświadczeniu. Podkreślić chcielibyśmy również terminowość wykonania prac i dużą kulturę osób reprezentujących Firmę Neoklima , które zaangażowanie były w realizację naszego zamówienia. Wprawdzie pompa pracuje dopiero 2 miesiące , ale uważamy, że zdaje egzamin . W domu było cieplutko w trakcie dużych grudniowych mrozów. Dotychczasowe doświadczenia w kontaktach z przedstawicielami Firmy Neoklima dają mam poczucie gwarancji co do jakości wykonanej usługi i wsparcia technicznego gdyby pojawiły się jakieś problemy. Na progu 2023 roku życzymy wszystkim, pracownikom zdrowia , szczęścia , wiele radości w życiu prywatnym i satysfakcji z prowadzonej działalności oraz wielu zadowolonych klientów

Bogdan Obrzut

Końcem listopada 2022 roku Firma NEOKLIMA zainstalowała w moim domu (starym domu instalacja centralnego ogrzewania mieszana 30 % podłogówka, 70 % tradycyjne grzejniki żeliwne-żeberka) Pompę ciepła Mitsubishi Zubadan-Ecodan moc 8KW. Pracownicy tej Firmy Pan Emil z którym od samego początku do końca inwestycji kontaktowałem się telefonicznie, który zajmował się wszelkimi formalnościami począwszy od złożenia zamówienia poprzez doradztwo we wszelkim zakresie do końcowego odbioru prac oraz Pan Mariusz który zajmował się montażem pompy i całej instalacji oraz rozruchem i ustawieniami parametrów pompy to profesjonaliści w swojej branży, kompetentni, posiadający merytoryczną wiedzę, dzielący się swoją wiedzą. Zarówno pompa jak też cała instalacja sprawuje się bardzo dobrze. Polecam wszystkim firmę NEOKLIMA.

Małgorzata P

Jestem bardzo zadowolona z usługi. Rzetelna i fachowa obsługa. Polecam wszystkim niezdecydowanym tą profesjonalną firmę.

Józef Kawalec

Witam polecam firmę za punktualność, profesjonalizm oraz kontakt, bardzo szybko i sprawnie pompa została zainstalowana jestem bardzo zadowolony mogę każdemu polecić tą firmę jako godną zaufania

Wojciech Gawlik

Bardzo sprawnie i szybko zrealizowana instalacja pompy ciepła. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą i mogę ją spokojnie polecić jaką godną zaufania !!!

Piotr Tekieli

Firma bardzo rzetelna. Instalacja zrobiona bardzo schludnie. Dobór pompy, montaż, terminowość wszystko na najwyższym poziomie. Pomoc pana Grzegorza, jak i całej firmy Neoklima, przy przygotowaniu domu pod pompę nieoceniona. Wszelkie obawy co do grzania znikają po odpaleniu ogrzewania. Wszystko działa aż miło. Zdecydowanie polecam niezdecydowanym. 100% zadowolenia.

Paweł Balik

Witam, polecam firme Neoklima za profecjonalizm, kontakt, punktualność oraz jakośc wykonania. Moja pompa ciepła została bardzo estetycznie zainstalowana co jest widoczne w użytkowaniu. Polecam, oby wiecej takich firm było na rynku

Artur Bożek

Firma godna polecenia, Pan Grzegorz i Michał posiadają dużą wiedzę oraz doświadczeniem w systemach wentylacji i pomp ciepła (tego jestem pewien bo to miałem montowane :) ). Profesjonalne doradztwo co do wyboru konkretnych rozwiązań/urządzeń. Neoklima zamontowała mi pompę ciepła Samsung, ogrzewanie podłogowe, instalację wentylacji oraz rekuperator. Wszystko działa sprawnie - tak jak powinno. Ekipa montująca z Panem Przemkiem na czele - profesjonalne, miłe i co również ważne to cierpliwe podejście do klienta i miliona pytań :)

Przem Gie

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność Firma Neoklima zainstalowała w naszym nowym domu pompę ciepła PW, która w łączności z panelami PV, w obecnych czasach powinna dać nam sporą niezależność energetyczną. Kompleksowa obsługa inwestycji odbywała się rzeczowo i profesjonalnie począwszy od pierwszego kontaktu i konstruktywnej rozmowy z Panem Grzegorzem (byliśmy wtedy na etapie budowy ław fundamentowych), po której zdecydowaliśmy, że nie będzie ogrzewania gazowego a właśnie pompa ciepła, poprzez dobór właściwych urządzeń i przygotowane oferty oraz dziesiątki telefonów i maili wymienionych z doradcą (podziękowania dla Pana Emila-również za cierpliwość do inwestora), poprzez kontakt z naszym hydraulikiem wykonującym instalację pod pompę ciepła wg wskazówek firmy Neoklima a skończywszy na samym montażu urządzeń, który odbył się w terminie krótszym niż w umowie. Polecam firmę Neoklima jako wykonawcę nowoczesnych systemów grzewczych wykorzystujących OZE.

Franciszek

Na początku września 2020 r. kupiłem pompę ciepła Samsung EHS monoblok o mocy 12 kW (jednofazową) w firmie Neoklima z Krakowa. Przed dokonaniem zakupu uzyskałem pełną informację u pracownika firmy podczas rozmowy telefonicznej. Instalując pompę w układzie centralnego ogrzewania zostawiłem wodę jako czynnik roboczy. Zastosowałem natomiast dwa zawory zabezpieczające pompę przed uszkodzeniem jej wywołanym awarią (np. braku zasilania) podczas mrozu. W domu posiadam instalację centralnego ogrzewania z początku lat 90-siątych, a więc opiera się na rurach o dużych przekrojach. Całość instalacji mieści ok. 250 l wody. Urządzenie zainstalowałem i jednocześnie włączyłem do użytku ok. 10 dni temu. Mogę powiedzieć, że praca urządzenia przynajmniej spełniła moje oczekiwania lub nawet przerosła je. Bardzo dobrze pompa pracuje w mojej starej i „pojemnej” instalacji. Przy temperaturze zewnętrznej ok. 7 do 10°C współczynnik COP wynosi ok. 3,5. Gorąco polecam zakupy w firmie Neoklima ze względu na wysoką jakość sprzedawanych produktów, jak również ze względu na fachową i wyczerpującą poradę. Dodam jeszcze, iż na kupno zdecydowałem się wyłącznie po kontaktach telefonicznych i mailowych. W następnym dniu po wpłacie należności pompa została dostarczona przez firmę kurierską do mojego domu. Kolejną część mojego tekstu piszę 27 grudnia 2021 r. po ponad rocznej eksploatacji pompy. Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Ku mojemu zdziwieniu pompa radziła sobie dobrze podczas mrozu prawie – 20 °C. Moc pobieraną miała ok. 3,5 kW. Na grzejniki idzie woda o temp 39°C (tak ustawiłem). W domu temperatura wynosi ok. 21°C.

Mariusz Sutor

Profesjonalny i rzetelny montaż pompy ciepła (Panasonic 12kW T-CAP). Szczerze polecam firma godna zaufania.

Mariusz

Firma NEOKLIMA godna polecenia ,rzetelne i profesjonalne podejście do klienta Szczerze polecam wszystkim

Darek

Mija dopiero 2 tygodnie użytkowania pompy ciepła Mitsubishi ECODAN jednostka zewnętrzna ZUBADAN SPLIT 10,0 kW 3-fazy. Mimo wiosny, trafiło jeszcze na kilka mroźnych dni i pompa sprawuje się znakomicie grzejąc około 250m na dwóch obiegach z indywidualną regulacją temperatury wraz z bojlerem 300l. Firma terminowa, super profesjonalna w doborze typu sprzętu wraz z zastosowaniem grawitacyjnego obiegu c.w.u., co o dziwo działa, mimo niskiej temperatury wyjściowej. Firma w 100% warta polecenia.

Paweł

Firma godna polecenia. Od pierwszego kontaktu az po moment instalacji pompy ciepła (Panasonic 12kW T-CAP) nie mam żadnych uwag. Wszystko przebiegło bezproblemowo. Polecam w 100%

Izabela Kucia

Właśnie mija pół roku od montażu pompy Samsung przez firmę NEOKLIMA. Od samego początku przedstawiciel firmy Pan Grzegorz, przekonał nas do siebie swoim profesjonalizmem, i logicznymi argumentami na każde zadawane przez nas pytanie. Bardzo rzetelnie i fachowo doradził nam jakie urządzenie wybrać, czego nie warto robić, jakie zamontować wymienniki ciepła itd. Przy okazji oferta która została nam złożona, była o 30% niższa od konkurencji! Termin został ustalony i pompa zamówiona. Ku naszemu ogromnemu zdziwieniu, montażyści przyjechali dzień przed umówionym terminem (rzadko się zdarza taka punktualność w branży budowlanej). Montaż potrwał 2 dni, i wszystko zadziałało od razu. Mieliśmy pewne obawy, jakie będzie zużycie prądu, i czy zapewnienia sprzedawcy się potwierdzą. I tu kolejny raz miło się zaskoczyliśmy. Mieszkamy już pół roku, i w okresie letnim koszt ogrzewania wody (zbiornik 300L) nie przekracza 50-60zł/mc, w okresie zimowym (październik - grudzień - Woda plus ogrzewanie - ok 180zł/mc), w największych mrozach (styczeń - luty - woda plus ogrzewanie 400zł/mc). Uważam że przy 300m2 domu, 4 osobowej rodzinie, lokalizacja ZAKOPANE, jest to wynik nadzwyczajny!! i śmiem stwierdzić, że obecnie na rynku nie ma tańszego źródła ogrzewania.W pełni świadomie, POLECAM firmę NEOKLIMA, do doboru, montażu i serwisu pomp ciepła. Na każdym etapie realizacji i użytkowania, serwisowania, pracownicy firmy byli profesjonalni, rzetelni, mili, pomocni i rozwiązywali sprawę (np. zdalna pomoc w ustawieniu parametrów, wymiana grzałki w zasobniku, przegląd konserwacyjny pompy)Co do samego urządzenia, jest ciche, estetycznie wykonane, ekonomiczne. Jedyną wadę jaką znalazłem, to sterownik, który jest trudny w obsłudze, i nawet z instrukcja w ręce czasami jest trudno coś ustawić. Ale plusem jest to, że jak serwisant pomógł mi wszystko ustawić, to od pół roku w nim nic nie musiałem przestawiać, więc jakby go nie było :)

Mirosław Bieś

Pompa ciepła Panasonic 9kw tcap zainstalowana 26.06.2020. Wszystko super sprawnie na dobrych materiach bez oszczędzania, widać super podejście i profesjonalną robotę. Prawie po roku użytkowania jestem mega zadowolony wcześniej był ekogroszek. Dom około 170m 100% grzejniki pompa daje radę przy -16 podawała na grzejniki 42 stopnie co pozwoliło uzyskać 23 stopnie w pomieszczeniach. Przez cały sezon grzałki się nie uruchamiały pompa pracowała cały czas. Koszt ciepłej wody dla 3 osób to około 1.8zl na do dobę.Serwis w pełnym kontakcie reaguje bardzo szybko. Polecam firmę.

Edward

Cierpliwe podejście do tematu i fachowe porady. Tyle na razie. Reszta po uruchomieniu. Edward sutor

Barbara

Fachowe doradztwo przy doborze pompy,konkurencyjna cena ,fachowa , rzetelna i szybka realizacja .Bardzo dużo cierpliwości . Dziękuję.Polecam

Krzysztof Kućma

Powietrzna pompa Samsung SPLIT 9,0 kW zainstalowana 2017 w miejsce pompy ciepła woda-woda KFAP ( dwie studnie sięgające tej samej warstwy wodonośnej) Moje obserwacje po trzech latach eospkloatacji1. Niższe koszty użytkowania - łączne. Pompa wodna miała dobry współczynnik - ale to niestety nie uwzględniało energii pobieranej przez wymaganą do pracy pompę głębinową. Do tego moc podawana dla pomp głębinowych to tzw moc na wale - praktyczne zużycie energii elektrycznej jest zauważalnie wyższa. Problem kosztów eksploatacji sprawił, że mam instalację dokładnie opomiarowaną i nie patrze na deklaracje producenta tylko wskazania bardzo precyzyjnego przyrządu.2. Praktyczne koszty w moim przypadku były większe bowiem pompy głębinowe musiałem często wymieniać. Duża zawartość wapnia i żelaza w wodzie (jura krakowsko-częstochowska) niszczyła wirniki w strasznym tempie. Nikt nie był w stanie zaoferować mi pompy głębinowej, która tysiące metrów sześciennych potrzebnych do przetoczenia (1,7 m3 /h kilkanaście godzin dziennie / codziennie) pompowała by tanio i wytrzymałą więcej jak rok!3. Pompa wodna była znacznie głośniejsza w praktyce - agregat sprężarki był w domu a maty wygłuszające były tylko drogie ale nie skuteczne. Obecna pompa jest w domu lewo słyszalna. Nas©głośniejszy element jest za garażem a drewniana pergola ukrywa jednostkę tak że nie szpeci otoczenia domu w żaden sposób.4. Serwis wcześniejszej pompy mial wiele powodów do przyjazdu - o obecnej pompie zapomniałem… Jedyna rzecz jaka stała się po trzech latach to konieczność uaktualnienia sterownika wi-fi - Samsung zmienił aplikację na inną - życzę każdemu takich właśnie problemów.Polecam Neoklimę - firmę wybrałem po porównaniu wielu ofert. Tu zamiast marketingowej papki spotkałem ludzi którzy rozumieją czym się zajmują. Po trzech latach mogę powiedzieć śmiało - to był znakomity wybór. Może miałem trochę szczęścia bo cała inwestycja kosztowała wtedy bardzo racjonalne 22 tysiące.

Kamil Glanowski

Polecam z całą odpowiedzialnością firmę Neoklima jako rzetelnego dostawcę i wykonawcę. Kilka tygodni temu zamontowano nam pompę ciepła p/w Samsung EHS. Pierwsze na co zwróciliśmy uwagę a co w tych czasach nieczęsto się zdarza – mega terminowość (ekipa pojawiła się dwa dni przed wskazanym w umowie montażem – oczywiście po wcześniejszej informacji). Kolejny plusik dla firmy – podejście pracowników do kwestii jakości montażu, staranności i komunikacji z klientem (montażyści na bieżąco odpowiadali na wszystkie pytania, rozwiewali wątpliwości, doradzali w kwestii montażu i późniejszej eksploatacji itp.). Na pochwałę również zasługuje kwestia kontaktu z biurem – profesjonalna obsługa i doradztwo na bardzo wysokim poziomie. Co do kwestii samej pompy ciepła – po kilku tygodniach trudno tu o konkretne wnioski – w mojej ocenie pompa działa jak należy – w domu jest ciepło i komfortowo. Zaskoczył mnie fakt, że przy obecnych temperaturach (około 4-7 stopni na zewnątrz) i instalacji opartej w 80% na grzejnikach aluminiowych i 20% na podłogówce) wystarczająca jest temperatura dla C.O. w granicach około 30 stopni. Zużycie energii elektrycznej i sprawność pompy można będzie ocenić pewnie dopiero po pierwszej zimie ale już teraz wydaje mi się, że jest w porządku. Ponadto brak konieczności rozpalania w kotle, doglądania co chwilę, czyszczenia go i sprzątania kotłowni jak to miało miejsce wcześniej jest już wystarczającym powodem dla którego warto zamontować PC.

Paulina Fuglewicz

Dziękuje, solidna robota!

Agnieszka Mazurek

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, Wartość Bardzo dobra firma, profesjonalna obsługa. Wszystko wykonane zgodnie z terminem. Zespół młodych ludzi fachowo, sprawnie i z precyzją zamontował pompę ciepła oraz hydraulikę. Dodatkowych wyjaśnień udzielił Specjalista z firmy Panasonic, co świadczy o świetnej współpracy międzybranżowej. Pompa działa i za wygrzewanie podłogówki "wzięła" tylko 100 zł. Firma godna polecenia i wyróżnienia.

Medit Plektom

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, Wartość Jak najbardziej polecam. Montaż pompy ciepła. Wszystko wykonane sprawnie szybko i estetycznie za co duży plus. Super kontakt z przedstawicielem Panem Grzegorzem :) dzięki za porady itp... Jeszcze raz polecam firmę , nie żałujemy wyboru. Pompa śmiga od miesiąca resztę czas / zima pokaże.

Rafał Bielas

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność Witam Wszystkich, chciałbym podzielić się opinią o firmie Neoklima. Długo szukałem wykonawcy do zmodyfikowania naszego systemu grzewczego i wybór padł właśnie na Neoklimę, układ dość skomplikowany bo układ solarny z piecem kondensacyjnym trzeba było połączyć z pompą ciepła. Nie wiele firm chciało się tego podjąć i tu moje pozytywne zaskoczenie, po wizycie pracownika Neoklimy pada stwierdzenie da się bez problemu wykonać :):) Wielkim plusem dla Firmy są jej Pracownicy a zwłaszcza ekipa wykonawcza która zawsze jest na czas i pracuje perfekcyjnie oraz udziela odpowiedzi na każde zaistniałe pytanie. Ekipa pracuje perfekcyjnie czysto i bardzo dba o wszystkie detale wykonywanej pracy. Polecam tą Firmę i z całym szacunkiem dziękuję za wykonaną pracę. Zamontowana pompa to Panasonic 9 kw który działa jak na razie super. Życzę Wszystkim Takich FACHOWCÓW do wykonywania prac modernizacyjnych jak i wykonania układów co i cwo. Pozdrawiam Rafał Bielas

Przemysław Potręć

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, Wartość zdecydowanie polecam, dobry kontakt z firmą i przede wszystkim sprawna ekipa montażowa

Tomasz Rokon

Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm Mają ogromną wiedzę jeżeli chodzi o pompy ciepła oraz dobór optymalnych instalacji grzewczych, projektowania kotłowni. Zdecydowanie polecam!

Adam Kita

Neoklima dostarczyła i zamontowała mi pompę ciepła powietrze-woda Samsunga. Świetna cena, perfekcyjne wykonanie, bardzo dobry kontakt i opieka. Polecam każdemu, kto zastanawia się na wyborem dostawcy i montażysty pompy ciepła.

Jan Misiak

Profesjonalizm. Montaż pompy ciepła.

Dorota Tlałka

Pozytywne: Profesjonalizm, Punktualność

Patryk Kowalczyk

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, Wartość

Paweł Półtorak

Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Punktualność

Radosław Wojtyś

Polecam

Krzysztof Gierat

Dobrae zajęcie się klientem nawet detalicznym, fachowe i życzliwe doradztwo. Problem z trafieniem.

Grzegorz Siek

Firma Neoklima wykazała się ogromnym profesjonalizmem i rzetelnością. Pracownicy słowni, uczciwi, uprzejmi i kompetentni. Obsługa i doradztwo na najwyższym poziomie. Dobre podejście do klienta oraz bardzo dobry kontakt; pan Michał służył mi radą i pomocą, żadne z interesujących mnie zagadnień nie pozostawił bez odpowiedzi. Realizacja zamówienia przebiegła bardzo sprawnie i solidnie. Wysoko cenię sobie współpracę z tą firmą i szczerze polecam jej usługi wszystkim tym, którzy chcą mieć fachowo wykonaną pracę.

Mirosława Dziecioł

Polecam bardzo profesjonalne podejście do wykonanej usługi kontakt i montaż pompy ciepła na najwyższym poziomie. Kto chce mieć usługę dobrze wykonaną niech nie szuka innych firm TYLKO NEOKLIMA KRAKÓW i głową spokojna. Pozdrawiam i dziękuję. Mirka

Jacek

Zdecydowanie polecam wszystkim firmę Neoklima jako rzetelnego sprzedawcę i wykonawcę. Prace zostały wykonane precyzyjnie oraz bardzo estetycznie, oczywiście w zaplanowanym terminie. Profesjonalne doradztwo techniczne oraz ekipa monterska z najwyższej półki. Cała instalacja została wykonana w bardzo profesjonalny sposób. Bardzo dobry kontakt na każdym poziomie inwestycji. Pompa ciepła wraz z osprzętem oraz klimakonwektor działają bez zarzutu już kilka miesięcy.Jacek Cygnarowicz

Tomasz W

Witam, Bardzo długo zastanawiałem się nad sposobem ogrzewania nowego domku aż w końcu zdecydowaliśmy się na pompę ciepła, wiele zapytań ofertowych poszło do różnych firm a po profesjonalnej rozmowie z Panem Grzegorzem wybrałem Neoklime. Montaż przebiegł bardzo płynnie i sprawnie chłopaki wiedzą co robią - ekipa bomba ;) Bardzo gorąco polecam Neoklime pod względem Profesjonalizmu doradztwa i ceny.

Rafał Bielaz

Witam Wszystkich, chciałbym podzielić się opinią o firmie Neoklima. Długo szukałem wykonawcy do zmodyfikowania naszego systemu grzewczego i wybór padł właśnie na Neoklimę, układ dość skomplikowany bo układ solarny z piecem kondensacyjnym trzeba było połączyć z pompą ciepła. Nie wiele firm chciało się tego podjąć i tu moje pozytywne zaskoczenie, po wizycie pracownika Neoklimy pada stwierdzenie da się bez problemu wykonać :):) Wielkim plusem dla Firmy są jej Pracownicy a zwłaszcza ekipa wykonawcza która zawsze jest na czas i pracuje perfekcyjnie oraz udziela odpowiedzi na każde zaistniałe pytanie. Ekipa pracuje perfekcyjnie czysto i bardzo dba o wszystkie detale wykonywanej pracy. Polecam tą Firmę i z całym szacunkiem dziękuję za wykonaną pracę. Zamontowana pompa to Panasonic 9 kw który działa jak na razie super. Życzę Wszystkim Takich FACHOWCÓW do wykonywania prac modernizacyjnych jak i wykonania układów co i cwo. Pozdrawiam Rafał Bielas

Robert

Z szczerym sercem polecam firmę, miałem problem z pompą ciepła firmy Samsung. Pan Emil po rozmowie telefonicznej przesłał mi wskazówki drogą elektroniczną i oczywiście jego fachowe doradztwo rozwiązało problem. Jeszcze raz podziękowania dla Pana Emila

Robert Cieśla

Polecam firmę NEOKLIMA. Profesjonalne podejście do klienta od pierwszego telefonu do końca inwestycji. Pompa Ciepła wraz z osprzętem oraz klimakonwektory zamontowane profesjonalnie bez zastrzeżeń. Doświadczona ekipa montażowa. Pełen porządek po skończonej pracy.

ZBYSZEK

REKOMENDUJĘ NEOKLIMĘ JAKO SOLIDNĄ I WIARYGODNĄ FIRMĘ W WYKONANIU POMPY CIEPŁA .WYKONUJE PRACE KOMPLEKSOWO OD SAMEGO POCZĄTKU WSPÓŁPRACA UKŁADAŁA SIĘ POMYŚLNIE, MOGŁEM PYTAĆ O NAJDROBNIEJSZE SZCZEGÓŁY. POMPA SZYBKO , SPRAWNIE I PROFESJONALNIE ZOSTAŁA ZAMONTOWANA W MOIM DOMU. DZIĘKUJĘ I POLECAM FIRMĘ JAKO SOLIDNEGO WYKONAWCĘ.

Ola Mikoś

firma godna polecenia;)

Robert Borowiec

Naprawdę polecam. Pełna profeska i podejście do klienta na 6+ Wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Pozdrawiam zespół Neoklima

Piotrek Łukasik

Zdecydowanie polecam firmę NEOKLIMA. Pełen profesjonalizm od początku do końca. Rzetelnie i ekonomicznie dobrane urządzenia do potrzeb budynku, umowa, ustalenie terminu, szybki montaż. Wszystko zgodnie z ustaleniami, żadnych ukrytych kosztów - SUPER! Na razie pompa działa super, niskie koszty eksploatacji, czekam na zimę ;)Dodam nowe informacje po zimie. Rachunki rewelacyjnie niskie, nic się nie zepsuło, było cieplutko - aż za ciepło. Rachunek za 2 mc - styczeń i luty - 700zł za ogrzewanie i ciepłą wodę - jak dla mnie BOMBA! Dziś wykonałem pierwszy serwis gwarancyjny, wszystko sprawnie i profesjonalnie. Nadal polceam firmę NEOKLIMA!

Tomasz Godniak

Polecam. Montaż pompy ciepła Samsung EHS TDM+ przebiegł bez zastrzeżeń. Pozdrawiam

Jarek Ja

Bardzo rzetelna firma. Bardzo dobry kontakt i fachowa porada. Cały proces zakupu i montażu pompy przebiegł bez najmniejszych problemów, szybko i solidnie. Ekipa montażowa przyjechała wyposażona we wszystkie możliwe narzędzia, poradziła sobie zarówno z hydrauliką jak i z elektryką. W domu ciepło, pompa śmiga, nic nie cieknie, panowie wiedzą co robią i widać, że nie robią tego od wczoraj. Polecam.

krzysiek6099

Wszystko zgodnie z umową. Prawdziwi profesjonaliści. Po roku użytkowania pompy ciepła można stwierdzić, że było to bardzo dobre rozwiązanie.

Piotr Heniek

Bardzo dobra, rzeczowa i rzetelna firma. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Żadne z zagadnień interesujące klienta nie pozostaje bez odpowiedzi. Najtrudniejsze pytania są dogłębnie analizowane tak aby odpowiedzi nie pozostawiały żadnych złudzeń i niedomówień. Firma godna polecenia.

Lukasz Szymanski

Firma Neoklima zamontowała u nas na Podkrapaciu pompę ciepła Panasonic - cena fantastyczna, montaż dokładnie dopasowany do harmonogramu prac na budowie, doskonały kontakt i późniejsze wsparcie (np w zagadnieniach związanych z programem "Czyste Powietrze").

julczii

Kupiliśmy pompę wraz z montażem, wszystko odbyło się bez najmniejszych problemów. Bardzo profesjonalny zespół fachowców(m.in Pan Grzegorz i Emil), którzy zawsze służą radą i pomocą w rozwiązaniu każdego problemu. Firma godna polecenia, dziękujemy! P. PŁAWECKI

Rafał Jurusik

POLECAM firmę. Kupiłem w NEOKLIMIE pompę, wraz ze zbiornikiem jak i montażem i uruchomieniem. Wszystko przebiegło perfekcyjnie od pierwszego kontaktu, poprzez kolejne spotkania już w siedzibie firmy w Krakowie, montaż i uruchomienie. Po sprzedaży i uruchomieniu nadal mam z NEOKLIMA bardzo dobry kontakt ( Pan Michał), który pomaga mi rozwiązać pewne problemy związane z moją instalacją ogrzewania podłogowego i jest w tym kontakcie stroną inicjującą, która mam nadzieje doprowadzi mnie do rozwiązania problemu. Jeszcze raz polecam!

Irena Zajdel

Bardzo profesjonalna firma z wyjątkowo fachowym doradztwem. Skorzystałam osobiście z zakupu i montażu klimatyzatora i tym samym pompy ciepła u siebie. I od tych kilku dobrych lat polecam również moim klientom przy urządzaniu kompleksowym dla nich mieszkań i domów firmę Neoklima: ich produkty z montażem. Zawsze doradztwo na najwyższym poziomie, sprzęt dobierany do potrzeb i możliwości w tym finansowych klienta. Montaż zawsze sprawny. Nawet jak za te prawie 10 lat zdarzyły się 2 zgłoszenia, problem był rozwiązany w ciągu 2 dni. Reakcja natychmiastowa. Serdecznie polecam, do zobaczenia przy kolejnym doborze i montażu pomp ciepła lub innych urządzeń.

Paweł Stach

Świetna firma. Od początku do końca bardzo dobry kontakt. Realizowali u nas w prywatnym domku instalację pompy ciepła, a czułem się obsługiwany jakby robili inwestycję roku. Świetnie doradzili, same konkrety, z niczym nie było problemu. Porównywałem ceny - byli bezkonkurencyjni. Polecam na 100%.

Andrzej Sus

Chciałbym polecić firmę wszystkim którzy chcą mieć urządzenie grzewcze nowoczesne i zainstalowane fachowo i nie drogo.Szukałem pompy ciepła wśród firm południowej polski, dopiero w Neoklimie spotkałem się z fachowym doradztwem a co najważniejsze z uczciwą wyceną. Polecam wszystkim usługi pana Grzegorza z pracownikami.

Maciej Czyżewski

Polecam, jestem bardzo zadowolony z doradztwa, usługi i sprzętu. Instalacje i uruchomienie pompy Panowie wykonali bez zastrzeżeń. Drugą zimę grzejemy za śmieszne pieniądze, a latem chłodzimy przez podłogę. Zawsze odbierają telefon i znają odpowiedź na wszystkie pytania.

paweł stachoń

Najlepsi fachowcy z rozwiązaniami szytymi na miarę .Po różnych doświadczeniach z innymi urządzeniami na dłuższy czas Samsung zdaje egzamin bez zarzutu - cichy i efektywny .

Maciej Wojtasiewicz

Instalacja pompy ciepła powietrze-powietrze. Profesjonalizm, dobre doradztwo, b.dobry efekt końcowy. Dziękuje, jestem b.zadowolony

Wladysław Kiersziowski

Szczerze polecamy Firmę Neoklima z Krakowa za fachowość, profesjonalizm, punktualność, miłą obsługę, szybko i sprawnie wykonaną pracę w zakresie instalacji pomp ciepła w naszej nieruchomości. Jesteśmy b.zadowoleni, urządzenia są sprawne i bardzo dobrze spełniają swoją rolę . Jest to firma rzetelna i uczciwa .Gorąco polecamy tę firmę innym.

Katarzyna Fiter

Polecamy. Pracownicy pomocni, jak obiecują że coś zrobią to dotrzymują słowa. Fachowo doradza, zamontują i są dostępni kiedy trzeba coś naprawić. Takich firm ze świeca szukać. K. M. FITER

JAROSŁAW

Bardzo rzetelna firma. Bardzo dobry kontakt i fachowa porada. Cały proces zakupu i montażu pompy przebiegł bez najmniejszych problemów, szybko i solidnie. Ekipa montażowa przyjechała wyposażona we wszystkie możliwe narzędzia, poradziła sobie zarówno z hydrauliką jak i z elektryką. W domu ciepło, pompa śmiga, nic nie cieknie, panowie wiedzą co robią i widać, że nie robią tego od wczoraj. Polecam.

MAGDALENA

Pompę ciepła zakupiłam i zainstalowałam dzięki dotacji z UM. Montaż przebiegł bardzo sprawnie. Jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości grzania jak i obsługi urządzenia. Nigdy nie miałam tak wysokiej temperatury w mieszkaniu. Szczerze polecam firmę NEOKLIMA.

KRZYSZTOF

Wszystko zgodnie z umową. Prawdziwi profesjonaliści. Po roku użytkowania pompy ciepła można stwierdzić, że było to bardzo dobre rozwiązanie.

MARCIN

Bardzo profesjonalnie podchodzą do tematu. Dobra jakość sprzętu, dobry serwis i dostępność telefoniczna w razie pytań. Zdecydowanie polecam.

PIOTR

Bardzo dobra, rzeczowa i rzetelna firma. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Żadne z zagadnień interesujące klienta nie pozostaje bez odpowiedzi. Najtrudniejsze pytania są dogłębnie analizowane tak aby odpowiedzi nie pozostawiały żadnych złudzeń i niedomówień. Firma godna polecenia.