Pompy ciepła powietrze-woda do  ogrzewania i chłodzenia.  Systemy klimatyzacji i wentylacji.

KONTAKT

ZAPEWNIAMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ
NASZYCH USŁUG

10
+

LAT DOŚWIADCZENIA

Jesteśmy z Wami od 2008 roku

500
+

ZREALIZOWANYCH INWESTYCJI

Jesteśmy niezmiennie liderem w montaży pomp ciepła Samsung w Polsce

100
%

PROFESJONALIZMU

Doświadczona kadra inżynierska

10000

PRODUKTÓW W OFERCIE

Najlepszej jakości produkty od największych producentów dostępnych na rynku

100
%

BEZPIECZEŃSTWA

Ubezpieczenie OC wykonawcy

POZNAJ NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ
WSPÓŁPRACY Z NAMI

Pompy Ciepła

Oferujemy bogatą ofertę pomp ciepła dostępnych od ręki z naszych magazynów. Zapewniamy pełne wsparcie w całym procesie sprzedaży, poprzez profesjonalny dobór, montaż, aż do uruchomienia urządzenia. Nasi kliencie wysoko oceniają nasz system wsparcia technicznego i jakość obsługi w okresie gwarancji i po gwarancji.

Klimatyzacja

Chiche, energooszczene i przyjazne dla środowiska klimatyzataory zapewnią Ci relaks w każdej sytuacji — gdy odpoczywasz, bawisz się lub spędzasz czas ze swoją rodziną. Nowoczesne klimatyztaory zapewniają najwyższy komfort przy niewielkich kosztach energii, tworząc zdrowe powietrze, wolne od wirusów, bakterii, pyłków i zapachów.

Wentylacja

Dobrze zaprojektowana i poprawnie wykonana wentylacja z odzyskiem ciepła (tzw. rekuperacja) to zdrowsze, czystsze powietrze, skuteczna ochrona przed wilgocią, utrzymanie wartości nieruchomości w czasie (brak pleśni i innych szkód spowodowanych wilgocią) oraz zwiększenie efektywności energetycznej budynku.

MASZ PYTANIE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Formularz zabezpieczony przez reCAPTCHA. Prosimy o zapoznanie się z Polityką prywatności oraz Warunkami usługi Google.

CO O NAS MÓWIĄ

REGIONALNA BAZA NIERUCHOMOŚCI

Polecamy. Pracownicy pomocni, jak obiecują że coś zrobią to dotrzymują słowa. Fachowo doradza, zamontują i są dostępni kiedy trzeba coś naprawić. Takich firm ze świeca szukać. K. M. FITER

JAROSŁAW

Bardzo rzetelna firma. Bardzo dobry kontakt i fachowa porada. Cały proces zakupu i montażu pompy przebiegł bez najmniejszych problemów, szybko i solidnie. Ekipa montażowa przyjechała wyposażona we wszystkie możliwe narzędzia, poradziła sobie zarówno z hydrauliką jak i z elektryką. W domu ciepło, pompa śmiga, nic nie cieknie, panowie wiedzą co robią i widać, że nie robią tego od wczoraj. Polecam.

KRZYSZTOF

Wszystko zgodnie z umową. Prawdziwi profesjonaliści. Po roku użytkowania pompy ciepła można stwierdzić, że było to bardzo dobre rozwiązanie.

MAGDALENA

Pompę ciepła zakupiłam i zainstalowałam dzięki dotacji z UM. Montaż przebiegł bardzo sprawnie. Jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości grzania jak i obsługi urządzenia. Nigdy nie miałam tak wysokiej temperatury w mieszkaniu. Szczerze polecam firmę NEOKLIMA.

MARCIN

Bardzo profesjonalnie podchodzą do tematu. Dobra jakość sprzętu, dobry serwis i dostępność telefoniczna w razie pytań. Zdecydowanie polecam.

PIOTR

Bardzo dobra, rzeczowa i rzetelna firma. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Żadne z zagadnień interesujące klienta nie pozostaje bez odpowiedzi. Najtrudniejsze pytania są dogłębnie analizowane tak aby odpowiedzi nie pozostawiały żadnych złudzeń i niedomówień. Firma godna polecenia.

Wladysław Kiersziowski

Szczerze polecamy Firmę Neoklima z Krakowa za fachowość, profesjonalizm, punktualność, miłą obsługę, szybko i sprawnie wykonaną pracę w zakresie instalacji pomp ciepła w naszej nieruchomości. Jesteśmy b.zadowoleni, urządzenia są sprawne i bardzo dobrze spełniają swoją rolę . Jest to firma rzetelna i uczciwa .Gorąco polecamy tę firmę innym.

NASZE REALIZACJE