Systemy Klimatyzacji Komfortu i Pompy Ciepła. Chłodzenie Przemysłowe i Technologiczne. Mieszkania, Domy, Biura, Hotele, Restauracje, Muzea, Zakłady Produkcyjne.

Zapytaj o oferę

Pompy Ciepła i Systemy Klimatyzacji Samsung

Firma Samsung od wielu lat projektuje swoje urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła nie tylko z myślą o komforcie wymagających użytkowników, ale także z troską o środowisko naturalne  Unikalne wzornictwo i parametry techniczne zapewniają użytkownikom wyjątkowy komfort, a bogactwo inteligentnych rozwiązań sprawia, że klimatyzator będzie spełniał najwyższe oczekiwania, nie tylko dziś, ale jeszcze przez wiele lat. Oto definicja prawdziwej innowacji. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii klimatyzatory i pomp ciepła Samsung znacznie wykraczają poza obowiązujące światowe i europejskie standardy efektywności energetycznej.

Zapytaj o ofertę

Pompy Ciepła i Systemy Klimatyzacji Panasonic

Wybierz ekologię. Wybierz czyste powietrze. Wybierz życie w zgodzie ze sobą. Klimatyzatory i pompy ciepła Panasonic to nie tylko komfort w Twoim domu – urządzenia te oszczędzają energię, oczyszczają powietrze, a także dostosowują moc chłodzenia i ogrzewania do wielkości i rodzaju pomieszczeń oraz trybu życia użytkowników. Proponowane przez firmę Panasonic rozwiązania w znaczący sposób poprawiają jakość życia osób, które chcą żyć ekologicznie. Klimatyzatory Panasonic zapewniają najwyższy komfort przy niewielkich kosztach energii, tworząc zdrowe powietrze, wolne od wirusów, bakterii, pyłków i zapachów. Klimatyzatory  i pompy ciepła Panasonic zapewniają najbardziej komfortową temperaturę przez cały rok: ogrzewanie zimą, chłodzenie latem.

Zapytaj o ofertę

Pompy Ciepła i Systemy Klimatyzacji Aermec

Aermec z sukcesem rozwiązuje wszelkie problemy z zakresu klimatyzacji. Pełna gama rozwiązań produktowych wyróżnia się na tle konkurencji pod względem jakości projektu, zastosowanych materiałów oraz wykonania. Dzięki temu nasze rozwiązania są w stanie sprostać wszelkim wymaganiom klientów w wielu konkretnych zastosowaniach. W skład bogatej oferty produktów Aermec, z asortymentem obejmującym ponad 300 dostępnych pozycji, wchodzą agregaty wody lodowej, pompy ciepła, klimakonwektory, centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne, klimatyzatory komfortu, systemy VRF, urządzenia do odzysku ciepła, agregaty dachowe i wiele innych. Pracownicy firmy zajmują się i rozwiązują każdy problem z zakresu klimatyzacji. Warto zauważyć, że proponowane przez Aermec produkty standardowe i niestandardowe występują łącznie w ponad 10.000 konfiguracjach.

Zapytaj o ofertę

Pompy Ciepła Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric zapewnia komfortowy klimat wszędzie tam, gdzie mieszkają i pracują ludzie. O tym, że odbywa się to na najwyższym poziomie technicznym, wiedzą użytkownicy, instalatorzy i sprzedawcy. Systemy klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła Mitsubishi Electric są znane na całym świecie i od dziesięcioleci cieszą się znakomitą opinią.  Mitsubishi Electric oferuje nowoczesne pompy ciepła powietrze – woda Ecodan. Te wysokowydajne urządzenia stanowią ekologiczną, bezpieczną i nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań grzewczych.

Zapytaj o ofertę